Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Yenibosna Web Tasarım
Firmamız İstanbul Beylikdüzü'nde faaliyet göstermektedir. Web tasarım firmaları içinde % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bir firma olarak, çeşitli kriterlere haiz olarak sunmuş olduğumuz web tasarım ve masaüstü yazılım ürünlerimiz sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarınız ile hedef kitleniz göz önünde tutularak, özgün bir yapıda oluşturulmaktadır.


Web Tasarım firması
Web Tasarım Firması Firmamız İstanbul Beylikdüzü'nde faaliyet göstermektedir. Web tasarım firmaları içinde % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bir firma olarak, çeşitli kriterlere haiz olarak sunmuş olduğumuz web tasarım ve masaüstü yazılım ürünlerimiz sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarınız ile hedef kitleniz göz önünde tutularak, özgün bir yapıda oluşturulmaktadır.


Apple CEO'su otomobil planını açıkladı
Apple CEO'su Tim Cook, yıllardır konuşulan otomobil planlarını Bloomberg'in yaptığı bir röportajla açıkladı. Cook, hali hazırda Apple logolu bir otomobil yerine otonom bir sistem geliştirmeye odaklandıklarını belirtti.


SEO
Arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.


Web Tasarım
İnternet, günümüzde en etkili ve güçlü sosyal ve toplumsal iletişim aracı olarak insanların hayatında kalıcı bir yer edinmiştir.


SSL (Güvenlik Sertifikası) SEO’ya Etkisi !
SSL, açılımı Secure Socket Layer yani güvenli soket katmanı anlamına gelen bir veri şifreleme methodudur. İnternet üzerinden kredi kartı bilgileri ve benzeri önemli bilgilerin transferi esnasında bu verilerin şifrelenerek, gizlenerek güvenli bir biçimde transfer edilmesini sağlayan bir methoddur.


Web Tasarım Ajansı
Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip , sektörünüzün trendlerine uygun web sitesi tasarımı konusunda uzmanlaşmış firmamız ,size en iyi şekilde hizmet verecektir.


Google AdWords Anahtar Kelime Ekleme ve Eşleme Türleri
AdWords panelinde adim adim anahtar kelime ekleme ve eslesme turleri. Anahtar kelime eşleme türleri, reklamınızı hangi aramaların tetikleyeceğini kontrol etmenize yardımcı olur. Örneğin, reklamı geniş bir kitleye göstermek için geniş eşleme, belirli müşteri gruplarına odaklanmak içinse tam eşleme türünü kullanabilirsiniz.


Beylikdüzü Web Tasarım
Beylikdüzü web tasarım firmaları arasında kalitenin farkını yaşatan, fikirlerinizi tasarlayan Ysm Media ile çalışmak ayrıcalıktır. Profesyonel web tasarım hizmetleri kapsamında web sitenizi son teknolojilere uyumlu olarak Html5 ve Css3 olarak, responsive bir şekilde tasarlıyoruz. Responsive tasarım ile siteniz mobil uyumlu olacaktır.


HTTP Hata Kodları Nelerdir ?
Tarayıcınızdaki HTTP Hata Kodları Neyi ifade ediyor. Bilgisayarımızda sıkça rastladığımız birçok hata kodları mevcuttur. Zaman zaman bu hata kodlarına rastlarız. Tarayıcıdaki hata kodları size yol gösteren rakamlardan oluşur.