Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Özel Web Tasarımı
ÖZEL WEB TASARIM ; Web Tasarım hizmetimizi, ihtiyaca uygun ekonomik yapılar ile yapabildiğimiz gibi yaratıcı fikirler veya fikirleriniz ile özel tasarımlar çizerek creative web tasarımlarda sunmaktayız. Şirketinize uygun web tasarımı seçmek oldukça zor bir işlemdir. Bazen herşeyi biz üretiyoruz ve siz sadece logo veriyorsunuz. Özel tasarım kavramını çoğu kişi veya kurumlar müşterilerine yanlış anlatmaktadırlar. Bunun sonucunda müşteriyi dinlemeden astronomik rakamlar teklif etmektedirler.


Web Tasarım
Web Tasarım Bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir. Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz.


Başakşehir Web Tasarım
Başakşehir'de web tasarım, web sitesi tasarımı, internet sitesi dizaynı, web yazılım, e-ticaret, arama motoru optimizasyonu (seo), google adwords hizmetleri veren firmamız özellikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye profesyonel web çözümleri üretmektedir.


Beylikdüzü özel web tasarım kursu
Sistemde, web tasarıma ait öğrenmeniz gerekenler editörü ile web sayfası tasarımları yapabilme ilgi ve becerisinin eğitimleri bulunmakta.


@ işaretinin 500 yıllık sırrı
@, e-mail adresinin bir parçası olarak ilk kez 1971 yılında Ray Tomlinson tarafından kullanıldı. Bilgisayar mühendisi Tomlinson kendisine gönderdiği ilk elektronik mesajı kısaca ifade etmek için @ işaretini seçti. Peki neden @?...


Backlink Nedir ? Nasıl Kazanılır ?
Backlink başka bir siteden sizin sitenize link gelmesidir. Atıyorum ysmmedia.com benim alan adım. Ama davinciftnessclub.com sitesinde ysmmedia.com'a yönlendirici bir link var. İşte bu backlink oluyor. Backlink 2'ye ayrılır. Nofollow ve Dofollow. Şimdi bu kavramların özelliklerine bakalım.


Beylikdüzü Web Tasarım
Beylikdüzü Web Tasarım Bir web sayfasına ihtiyaç duyan herkes için profesyonel bir yardım almak büyük önem taşır. Bir web sitesine sahip olmak sitenizin herkes tarafından beğenilen bir site haline gelmesi için yeterli olmayacaktır. Durum böyle olunca da Beylikdüzü web tasarım konusunda size gereken desteği verebilecek olan profesyonel kişilerden yardım almanız çok daha doğru bir adım olacaktır. Firmamız bu konuda gereken desteği size verebileceği gibi kısa sürede sitenizin ilk sıralara çıkmasına da olanak sağlayacaktır.


Dönüşüm Optimizasyonu - Ziyaretçilerinizden daha...
Dönüşüm Optimizasyonu - Ziyaretçilerinizden daha fazla gelir elde edebilirsiniz! Sadece ziyaretçi sayısına mı bakıyorsunuz? Aa da dönüşümleri ve siparişleri de dikkate alıyor musunuz? Bugünün dünyasında satışlarınızı artırmak istiyorsanız, ziyaretçilerin davranışlarını anlamak ve kendi web sitenizi kullanıcı düşüncesine göre yapılandırmanız gerekiyor. Online alanda dönüşüm ( Conversion), bir web sitesinin ziyaret anında veya sonrasında gerçekleştirilen aktif bir eylemi ifade eder.


E-ticaret
E-ticaret Bir Online Marketing ajansı olarak, sizin için online shoplarınızı ve ticaret portallarınızı oluşturuyoruz ve sürekli aldığımız eğitimlerle ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, size fırsatlar yaratıyoruz. Genelde online mağazalar (online shop) gerek müşteriler ve gerek işletmeciler için büyük avantajlar sağlamaktadır. Bunun sebebi klasik alışveriş yöntemlerinden daha fazla imkân sunmalarıdır.


Arama motoru Optimizasyonu - İlk sıralarda yerinizi alın!
Arama motoru Optimizasyonu - İlk sıralarda yerinizi alın! Bir arama motoru Optimizasyonu ile; Google, Yahoo, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında en iyi yerlerde olursunuz. Web sitenizin arama motorlarında iyi konumlanması, sadece kazancınızı artırmakla kalmayıp, ziyaretçi sayınızı ve dolayısıyla potansiyel müşterilerinizin sayısını da artırır. Profesyonel bir Online Marketing Ajansı, sizin için gerekli olan stratejileri geliştirebilir.