Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google insansız hava araçlarıyla teslimat işi Project Wing...
İnternet ve teknoloji devi Alphabet (Google), 2014’te detaylarını açıkladığı Project Wing adlı insansız hava araçlarıyla teslimat servisini 2017 yılında başlatacağını duyurdu.


Facebook Arama Çubuğu Her İstediğinizi Bulacak
Facebook, elindeki kullanıcı verilerini çok iyi kullanarak arama çubuğunu sadece kişi ve bu kişilerin dediklerini öğrenmek için kullanılan bir araçtan çok daha öteye taşıdı. Tüm Facebook kullanıcılarının gönderilerinin başarıyla indekslenmesiyle, artık o an yaşanan son gelişmeler arama çubuğundan aranılarak ulaşılabilecek. Facebook, toplamda 2 trilyon gönderinin indekslendiğini ve bugünden itibaren bu sonuçlarda arama yapılabileceğini açıklandı.


Başarılı SEO Sonuçları İçin İpuçları
Herkes SEO sektörüyle alakalı strateji, teknik ve ipuçları paylaşabilir. Bunlardan bir çoğunu sizlerde tecrübe edinmiş olabilirsiniz. Fakat arama motorları sürekli olarak kendini yeniliyor, güncellemeler ve algoritmalar çıkarıyorlar. Bu bağlamda SEO stratejileri ve ipuçları paylaşan kişilerin bir konuya dikkat etmesi gerekiyor. O konuda önerilerinin, stratejilerinin ve paylaşımlarının arama motorlarının yapmış oldukları güncellemeler ile uyumlu olması.


Beylikdüzü web tasarım firmaları
Beylikdüzü ve civarlarında oturan müşterilerimize web tasarım konusunda yardımcı oluyoruz, bilgilendiriyoruz. Sizlerde ysm media bizlerden web tasarım konusunda hizmet almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. beylikdüzü web tasarım firmaları' ndan ysm media Web Sitesi Tasarım ve Kodlama, Kurumsal Kimlik, Afiş, Broşür, Tanıtım Görselleri Tasarımı, Tanıtım, Animasyon, Görsel Efekt ve Reklam Filmi Çalışmaları,Sosyal Medya Tanıtım Çalışmaları, İnternet Reklam Danışmanlığı (Google Adwords, Yahoo, Facebook, İnternet Reklam Havuzları için Danışmanlık,) hizmeti vermektedir.


Web tasarım kursu beylikdüzü
WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ HTML DERS PLANI Temel HTML bilgisi, Yapısı, en sık kullanılan HTML etiketleri. Başlıklar, Kayan Yazılar, Metin Formatlama, Link verme, Sayfanın Türkçelenmesi ve Meta Tagleri.


SEO Stratejileri ve İpuçları
Arama motoru optimizasyonu her web sitesine uygulanması gereken bir şeydir. Web sitenizi arama motorlarının istemiş olduğu kural ve kriterlere göre optimize ederek daha fazla ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.


Firefox, Chrome Eklentilerini de Çalıştıracak!
Firefox'un Chrome karşısında düşen popülerliği ve kullanım oranlarını arttırmak için Mozilla, yapacakları yeni güncelleme ile Chrome eklentilerini de çalıştırabilmenin yolunu açmaya karar verdi.


Google, sürücüsüz otomobil projesinin başına eski Hyundai ABD CEO
Google‘ın sürücüsüz araç projesi yeni bir atamayla daha da heyecan verici bir hal aldı. Hyundai Motors Amerika’nın eski CEO’su John Krafcik, Google’da sürücüsüz otomobil biriminin CEO’su olarak atandı.


Google'ın Yeni Görünümü
Google'ın Yeni Görünümü Geride bıraktığımız 17 yıl içerisinde Google’da ürün çeşitliliğinden bu ürünlerin görünüş ve kullanımına kadar pek çok değişiklik oldu.


Google’dan Yavaş Sitelere Darbe!
Google’ın web sitelerini kullanıcı odaklı geliştirmeye teşvik eden algoritmik yapısını bilmeyen yoktur. Kullanıcılarla daha fazla etkileşim kuran, daha iyi hizmet ve servisler sunan web siteleri SEO açısından öncelikli hale gelmektedirler.