Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Avcılar Web Tasarım - 0212 852 89 61
Avcılar Web Tasarım Ysm Media olarak, Web Yazılım ekibinden yaratıcı, estetik, kolay kullanımlı, yönetilebilir web sitesi tasarımı ve akıllı uygulama geliştirme ile 100% müşteri memnuniyeti garantisi ile bizimle hemen iletişime geçin.


Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız?
Web tasarım kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasıdır. Ticari anlamda başarıyı yakalamanız için farklı tasarımlara sahip olabilmeniz gerekir. Web siteleri E-Ticaret, E-Pazarlama alanında kurumlara büyük faydalar sağlar. Kullanıcı ve ürün odaklı, doğrudan satışlarınızla ve sunumlarınızla hedef kitlenizi inanılmaz oranda genişletebilirsiniz.


Google seyahat acentesi olmak istiyor...
Google "Seyehat acentası olarak adlandırılan yeni bir özellik başlattı Google'da Gidilecek yerle başka bir seyahat arama motorunu kullanmak zorunda kalmayacaksınız ". açıklamasını duyurdu.


Web Tasarım - SEO Süreç
Arama Motoru Optimizasyonu, SEO veya İnternet Pazarlama web sitesi metnine uygulanan popüler anahtar kelimeler kullanmaktır. Siteniz takı satıyor, takı, takı ürünleri, takı aksesuarları, altın bilezik, elmas kolye ve site ile ilgili başka bir şey, anahtar kelimeleri kullanmak bu yüzden - Anahtar kelimeler doğrudan sitenize ilgili kelimelerdir. Şimdi siteniz hakkında, ama bazen bu yeterli değil ne ile ilgilidir içeriğinizdeki kelimeleri kullanmak iyi bir bir fikirdir. Aslında tüketiciler tarafından kullanılmakta olan üst anahtar kelime araştırma ve daha sonra arama motorlarında daha fazla görünürlük kazanmak için bunları kullanmak gerekecektir. bir Internet Pazarlama ajansı olarak, bu sizin işiniz için sağlanılabilir bir hizmettir.


Beylikdüzü Web Tasarım Firması
Beylikdüzü Web Tasarım Firmaları Firmamız İstanbul Beylikdüzü'nde faaliyet göstermektedir. Web tasarım firmaları içinde % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bir firma olarak, çeşitli kriterlere haiz olarak sunmuş olduğumuz web tasarım ve masaüstü yazılım ürünlerimiz sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarınız ile hedef kitleniz göz önünde tutularak, özgün bir yapıda oluşturulmaktadır


Beylikdüzü Web Tasarım
Beylikdüzü Web Tasarım Kişisel, kurumsal veya online e-ticaret web tasarımlarımız en gelişmiş kod düzenlerine sahiptir.Uzman ve deneyimli web tasarım ekibimiz aynı zamanda akademik kariyer sahibi olup uluslararası düzeyde web tasarımı yapmaktadır.


.istanbul ve .ist uzantılı alan adları için başvurular açıldı
İstanbul uzunca bir süredir beklenen alan adlarına sonuda kavuşuyor. Nokta İstanbul yani .istanbul ve .ist uzantılı alan adlarının tanıtımını bugün düzenlediği bir basın toplantısıyla yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi alan adları için erken kayıtların açıldığını da duyurdu.


Facebook ve Instagram silah satışı yapan sayfaları kapatmaya başladı
Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook ve fotoğraf paylaşım servisi Instagram, güncellediği politika kurallarıyla birlikte, her iki ağda da bireysel silahların satışını ve reklamının yapılmasını önleyen yasakları yürürlüğe koydu.


Yeni yılınız kutlu olsun....
2016 yılının Türkiye için umutlu, bereketli, 2015’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını; herkes için sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dileriz... Yeni Yılınız Kutlu Ve Mutlu Olsun...


Google, VMware’in eski CEO’sunun bulut bilişim platformunu satın aldı
Google CEO’su Sundar Pichai sanırım ilk kez kendi adıyla bir yetenek satın alma haberini duyurdu. Bebop adlı bulut tabanlı kurumsal ürün geliştirme platformunu satın aldıklarını ve bu alandaki planlarını açıkladı.