Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google Maps’te Türkiye’nin uydu görüntüleri neden bulanık?
Google Maps’te Türkiye’nin uydu görüntüleri neden bulanık? 29 Eylül 2015 günü sabah saatlerinde Google Haritalar servisinin Türkiye bölümündeki uydu görüntülerinde başlayan “bulanıklık” sorunu devam ediyor. Başlarda teknik bir sorun olarak değerlendirilen bu durumun 10 aylık süre içinde çözümlenmemiş olması akıllara başka ihtimalleri getiriyor. Konuyla ilgili Google‘la iletişime geçtik ve oldukça kısa ve durumun belirsizliğini derinleştiren bir cevap aldık.


Dmoz Nedir ? Dmoz'a Başvuru Nasıl Yapılır ?
Dmoz.org Google Yahoo ve MSN dahil birçok büyük Arama motorunun içeriğine itibar ettiği insanlar tarafından yönetilen bir web kategorisidir. Tüm dünyada gönüllü editörler tarafından siteler gerekli kategoriler altına girilir, site sahiplerince gönderilen linkler incelenir onaylanır veya onaylanmaz. Dmoz diğer adıyla açık dizin projesine siz de katkıda bulunmak için bilgi sahibi olduğunuz bir kategori seçip editör olmak için başvurabilirsiniz. Bu yazıda anlattıklarımıza dikkat ederseniz sitenizin Dmoz da listelenme süresi çok kısalabilir.


Sosyal medyada yanıtlama stratejisi nasıl oluşturulur?
Sosyal medyada içerikleriniz ve paylaşımlarınız kadar önemli olan bir diğer öğe de yanıtlarınız. (Responding)Sosyal medyada markanıza gelen sorulara verdiğiniz cevaplar, insanlarla iletişim kurma şekliniz onlara markanız hakkında bir fikir verecektir. Bu yüzden insanlara verdiğiniz yanıtlarda doğru bir iletişim tonu ve yanıtlama stratejisi geliştirmeniz gerekir.


Google şifreleri ortadan kaldırmayı hedefleyen Abacus’u test ediyor
Google‘ın ilk kez geçen yılki I/O etkinliğinde duyurduğu, şifreleri ortadan kaldırmayı hedefleyen projesi ”Abacus” test edilmeye başlıyor. Testler ilk olarak büyük finansal işletmelerde yapılacak.


Youtube mobil uygulamasına mesajlaşma özelliği ekliyor
youtubeYoutube kullanıcıları mobil uygulaması üzerinde daha uzun süre tutacak bir yenilik üzerinde çalışıyor. Bu yeni özellikle kullanıcılar uygulama üzerinden mesajlaşabilecekler.


Sosyal Medya Görsel Boyutları 2016 (İNFOGRAFİK)
Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest, Instagram ve YouTube olmak üzere 2015 yılında geçerli olan sosyal medya görsel boyutlarına bir göz atın.


Avcılar Web Tasarım
Avcılar Web Tasarım Avcılar bölgesinde hizmet veren firmalar kazançlarının büyük bir kısmını web siteleri üzerinden tamamlamaktadırlar. Kullanıcıların firmalar hakkında net fikir sahibi olması adına yeni nesil teknolojik uygulamalarla kodlanan web tasarımları firmaların ticari kazançlarını doğrudan etkiliyor.


Seo’nun Önemi !
Seo’nun Önemi ! SEO, arama motoru optimizasyonudur. Web sayfanızın Google’ın istediği kriterlere göre düzenlenmesi işidir. Web sayfanızı yaptırdıktan sonra, SEO çalışmaları yaptırarak, Google arama motorunda istediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenebilirsiniz. Buda size Google’dan ziyaretçi getirecektir. Bu sayede iyi bir reklam, bol kullanıcı ve ürün satışı yapmış olursunuz


Google Arama Motoruna Kayıtlarınızı yaptırdınız mı?
Google Arama Motoruna Kayıtlarınızı yaptırdınız mı? İşletmenizin web sitesi Google arama motoruna doğrulanmış şekilde eklenmelidir. Web sitenizin daha hızlı indekslenmesi sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlar. Web sitenizde iyileştirmeler yapmanız gerekip gerekmediği konusunda gerekli çalışmaları yapıp sizi bilgilendireceğiz. Unutmayın arama motorlarının istediği yazılımlar sitenizde yoksa üstü sıralarda çıkmanız bir hayal olabilir.


Avcılar Web Yazılım
Avcılar Web Yazılım Ysm Media ailesi olarak Firmanıza veya size ait web projelerinizi yazılım ekibimizle üstleniyor ve kendi tecrübelerimizi de katarak size özel yazılımlarla web projelerinizi Avcılar ve çevresinde hayata geçiriyoruz. Yazılımını üstlendiğimiz tüm projelerin teknik desteğini de vermekteyiz.