Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Error Establishing a Database Connection Hatası - Çözüm
rror Establishing a Database Connection hatası bir çok sebepten ortaya çıkabilen, wordpress kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı en baş ağrıtıcı sorunlardan bir tanesidir.


Responsive Web Tasarımın SEO İçin Faydaları
Responsive Web Tasarımın SEO İçin Faydaları Gün geçtikçe daha çok insanın internette gezinmek için akıllı telefonları ve tabletlerini tercih etmesiyle beraber, farklı platformlarda düzgün çalışabilecek bir web sitesi oluşturmanın önemi artıyor. Güncel web tasarımda önde gelen bir özellik olan responsive web tasarımın SEO için faydalarını yazımızda bulabilirsiniz.


Kurumsal Web Siteleri Nasıl Olmalıdır?
Kurumsal Web Siteleri Nasıl Olmalıdır? Şirketlerin markalaşmasında önemli bir etkiye sahip olan web tasarımcıların kurumsal web sitelerinin ortak ihtiyaçlarını bilmeleri gerekiyor. Web sitesi olmayan bir şirket ciddiye alınmaz ve böyle şirketlerin yeni müşteri bulma şansları çok düşüktür. İyi tasarlanmış bir web sitesi, küçük işletme sahibinin daha büyük şirketlerle yarışması için mutlaka gereklidir.


Eticarete Yeni Başlayanlar İçin Avantajlar
Eticarete Yeni Başlayanlar İçin Avantajlar • E-ticaretin en önemli avantajı; firmanızın/kurumunuzun internet üzerinde 7/24 açık olan bir mağazası bulunur. Normal bir mağazanızda sadece açık olduğu zaman size ulaşabilen müşterileriniz internet ortamındaki sanal mağazanıza istedikleri her an ulaşabilirler. E-ticaret sayesinde zaman kavramı ortadan kalkar.


İstanbul Web Tasarım
Sizler için bütün bilgi birikimimizi, enerjimizi, ve markanıza değer katacak, direpotansiyel müşterilerinize hitap edecek,opsiyonel özellikler barındıran, estetikliğin şıklıkla buluştuğu İstanbul Web Tasarım


How to implement jQuery "Magnific Popup" lightbox plugin
JS Animated. How to implement jQuery “Magnific Popup” lightbox plugin. This tutorial is going to show you how to implement the jQuery Magnific Popup lightbox plugin into your JS Animated template.


Google Maps’in tasarımı daha da sadeleşiyor ve yeni özellikler geliyor
Google Maps’in tasarımı daha da sadeleşiyor ve yeni özellikler geliyor Google en popüler servislerinden olan Google Maps için kapsamlı bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Şirket iOS, Android ve web platformundaki Maps’in tasarımını daha da sadeleştiriyor.


Facebook Paylaşımlarınızı Daha Etkili Hale Getirme
Gönderileriniz genellikle, hedef kitlenizle gerçek ve özgün bir yolla bağlantı kurduğunda daha başarılı olur. Kısa metinler kullanın. İnsanlar Facebook'taki içerikleri hızlıca gözden geçirmeyi sever. Daha iyi yanıtlar almak için metninizi kısa tutun.


Google iki yeni akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir
Google iki yeni akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir. Google’ın tamamen kendi yapımı bir telefonu üreteceği bilgisinden sonra bu kez de iki yeni akıllı saat projesi başlattığı iddiası ortaya atıldı.


Facebook Messenger gizli mesajlaşmayı test etmeye başladı
Facebook Messenger gizli mesajlaşmayı test etmeye başladı Facbook' un mesajlaşma uygulaması Messenger’ın gizli mesajlaşma özelliğini test ettiği ortaya çıktı. Şimdilik resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, sızan bazı videolar açıkça Facebook Messenger‘ın gizli mesajlaşma özelliğinin varlığını gösteriyor.