Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Bir web sitesine neden sahip olmalısınız ?
Web tasarım kurumsal bir kimliğin sanal ortamda kendini ifade edebilmesi için yapılan bir emek sanatıdır. Şirketiniz kapalı olsa bile Web tasarım Firmanızı 7/24 açık olan bir şube hizmeti sunar. Sınırsız ve ekonomik bir reklam aracı olan Web tasarım Televizyon ve basına oranla çok daha detaylı bilgi detaylıdır.


İkitelli Web Tasarım
İkitelli Web Tasarım Firmamız, İstanbul Beylikdüzü’ nde olup fakat Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir web tasarım ve yazılım firmasıdır. Web tasarım, web yazılımı, web ajansı hizmetleri yanı sıra, Seo, Sosyal Medya , Kurumsal Kimlik , Mailing hizmetleri de vermektedir.


Dropbox ve Google Drive’a erişim engellendi!
Dropbox ve Google Drive’a erişim engellendi! Popüler bulut servisi Dropbox’a erişim engellendi. Redhack’in bir takım dosyaları dağıtması sonucunda erişimin engellendiği söylenen servise şu anda erişmeye çalışan kullanıcılar her hangi bir karar sayfasına ulaşamıyor. Ancak servisin anasayfasına erişim mümkün değil.


Avcılar SEO
Avcılar SEO, Avcılar Web Tasarım Günümüzde İnternet kullanıcılarının artmasıyla kurumlar ve kişiler internet sitesi ile sanal ortamlarda da reklamlarını yaparak varlıklarını sürdürmeye devam ediyor


Hadımköy Web Tasarım
Hadımköy Web Tasarım Ekibi Olarak, Her bir Müşterileriyle özel olarak ilgilenmekten, yeni reklam ağı olan internetten nasıl fayda sağlayabileceklerini detaylı olarak anlatmaktan keyif alanmaktayız.


Silivri Web Tasarım
Silivri Web Tasarım Web tasarım ve yazılım firmamız Beylikdüzü merkezli olan web tasarım yazılım ve seo ajansıdır. Firmamız web siteleri için ilgi çekici tasarımları arama motoru dostu yazılımlar ile birleştirerek başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Bizler Arama motoru optimizasyonu (SEO) , Web tasarım, Özel web sitesi geliştirme projeleri konusunda uzmanız.


Google Allo Kullanıma Sunuldu!
Herkesin merakla beklediği Google Allo nihayet kullanıma sunuldu. Geçtiğimiz günlerde Evan Blass tarafından sızdırılan bilgiler an itibariyle doğrulandı ve 21 Eylül 2016 itibariyle yeni anlık mesajlaşma uygulaması Google Allo, uygulama mağazalarında yerini aldı.


Beylikdüzü Google Adwords Hizmetleri
Beylikdüzü Google Adwords Ysm Media sektörünüzle ilgili çeşitli anahtar kelimeler belirleyerek, bu kelimeler Google 'da aranınca sağ tarafta ''Sponsor Bağlantı'' başlığı altında sitenizin listelenmesini sağlayan Google hizmetidir. Listelenmek ücretsiz olmakla beraber, ziyaretçinin sizin reklamınıza tıklaması, aranan kelimenin Google 'daki değeri kadar meblağın daha önceden belirlediğiniz günlük harcama kotanızdan azalması mantığı ile çalışır.


Büyükçekmece Web Tasarım - 0212 852 89 61
Büyükçekmece Web Tasarım Ysm Media olarak, Web Yazılım ekibinden yaratıcı, estetik, kolay kullanımlı, yönetilebilir web sitesi tasarımı ve akıllı uygulama geliştirme ile 100% müşteri memnuniyeti garantisi ile bizimle hemen iletişime geçin.


HTML 5
HTML 5 ile gelen yenilikler İnternet sitelerinin görsel tasarımında kullanılan HTML dili, 1980 senesinden bu yana gelişerek, sitelerin kullanıcılarına ve arama motorlarına daha faydalı hale gelmeye çalışıyor. En son HTML 5 dilinin çıkarılmasıyla, HTML dilinde önemli değişiklikler ve yenilikler meydana geldi.