Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Yenibosna Web Tasarım
Ysm Media olarak kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Türkiye genelinde sunmuş olduğumuz hizmetler ile emin adımlarla kurumsal firmalara kaliteli web tasarım hizmeti vermeyi hedefliyoruz.


SEO Nedir ?
Seo İngilizce ” Search Enginie Optimization ” kelimelerinin kısaltmasıdır. Karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu ’dur.


Web Sitesi Zorunluluğu Getiren Yeni Türk Ticaret Kanunu
Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre 1 milyon civarındaki şirket web sitesini kurmak zorunda. Firmaların kendi adlarına internette isim tescili ve web alanı (hosting) hizmeti almaları gerekmektedir. Yeni yasanın yürürlüğe konulmasına ve uygulanmasına ilişkin usul ve esasları belirlemek amacıyla hazırlanan 1535 maddelik tasarı mecliste kabul edildi. Bir takım eksikliklerinde giderilmesiyle birlikte kanunlaşarak yürürlüğe girecek olan tasarı pek çok şeyi değiştirecek.


Instagram’a canlı yayın ve belli süre sonra kaybolan fotoğraflar özelliği geldi
Instagram resmi blogu üzerinden yaptığı duyuruyla iki yeni önemli özellik duyurdu. Bu özelliklerden ilki Instagram Stories üzerinden canlı yayın özelliği oldu. Bir diğer özellik ise Instagram’daki Direkt Mesajlar üzerinden kişilere ya da gruplara yolladığınız fotoğraf ya da videoların belli bir süre sonra kaybolmaları özelliği.


Bakırköy Web Tasarım Hizmeti
Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip , sektörünüzün trendlerine uygun web sitesi tasarımı konusunda uzmanlanmış firmamız ,size en iyi şekilde hizmet verecektir. Ysm Media olarak ekonomik ve etkili web siteleri hazırlayarak , size geri dönüşümü yüksek web siteleri hazırlamak uzmanlık alanımızdır.


Merter Web Tasarım Hizmeti
Merter web tasarım firmaları arasında kalitenin farkını yaşatan, fikirlerinizi tasarlayan Ysm Media ile çalışmak ayrıcalıktır. Profesyonel web tasarım hizmetleri kapsamında web sitenizi son teknolojilere uyumlu olarak Html5 ve Css3 olarak, responsive bir şekilde tasarlıyoruz. Responsive tasarım ile siteniz mobil uyumlu olacaktır.


Eminönü Web Tasarım
Ysm Media olarak Eminönü 'n de alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım. İnternet, günümüzde en etkili ve güçlü sosyal ve toplumsal iletişim aracı olarak insanların hayatında kalıcı bir yer edinmiştir. Bu sebeple gerekli tüm ihtiyaçlar; ürün, hizmet, bilgi vb. internet aracılığı ile web siteleri vasıtasıyla karşılanmaktadır.


LinkedIn maaş hesaplama servisini devreye aldı
LinkedIn, Microsoft tarafından 26 milyar dolara satın alınmasından bu yana yaptığı en önemli yeniliği devreye aldı. LinkedIn Salary servisini açan profesyonel ağ, üyelerinin maaş bilgilerini girip, küresel maaş analizlerine erişmesini sağlıyor.


Büyükçekmece Web Tasarım Firması
İstanbul Büyükçekmece web tasarım ihtiyacı olan firma sayısı bakımından büyük bir semttir. Kurumsal veya kurumsal olma yolunda ilerleyen bir firma web tasarım yaptırmamış ya da web sitesi güncelleme istemektedir. Büyükçekmece firmaları açısından da sıkıntılı bir semttir. Çok fazla alternatif bulunmayan ilde web tasarım için birkaç firma vardır. Hal böyle olunca fiyatlar yükselmekte yapılan web sitesinin kalitesi düşmektedir.


Yenibosna Web Tasarım
Yenibosna Web Tasarım Bir web tasarım yapımı süresinde sizlere özel, mobil uyumlu bir tasarım süreci planlayarak sizler ile beraber ilerleyerek web sitenizi yayınlanmaya hazır hale getiriyoruz.