Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google Adwords
• Kelimelerin seçim sınırı yok (kelimelerin seçim sayısı tamamen bütçeye bağlı) • Google kelimeleri hazırlarken kelimeleri rakiplerine göre analiz yapıyoruz. • Reklamlarınıza tıklama yoksa web sayfasına ziyaret yoksa bütçe kesimi olmaz • Hafta sonları reklamlar yayından kaldırabiliriz. Veya saat sabah 08:00’da başlasın Gece 23:00 da reklam yayından kalksın ertesi gün aynı şekilde reklamlar yayınıp devam etsin.


Web Sitesi Fiyatları Nedir ?
Piyasada değişik fiyatlarda web sitesi hizmeti verilmektedir. Sektörde sayısı artan tasarım firmalarının pazarlama stratejileri ve kampanyaları sayesinde fiyatlar ciddi derecede düşmüştür. Değişkenlik gösteren ücretlerle birlikte sektörde rekabet üst boyutlara taşınmıştır. Sizin bu konuda yapmanız gereken, gerçekten ihtiyacınız doğrultusunda, profesyonel ve ciddi bir ajansla uygun fiyatla çalışmanızdır. Çünkü fiyatların aldatıcı nitelikte bir unsur olduğunu, amatör bir kurumdan aldığınız hizmetten sonra görebilirsiniz.


Web Tasarım
İhtiyacınız doğrultusunda web projelerinizi teknik bilgisi yüksek çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sunuyoruz .


İkitelli Web Tasarım
İkitelli web tasarım firmaları arasında kalitenin farkını yaşatan, fikirlerinizi tasarlayan Ysm Media ile çalışmak ayrıcalıktır. Profesyonel web tasarım hizmetleri kapsamında web sitenizi son teknolojilere uyumlu olarak, responsive bir şekilde tasarlıyoruz.


SSL Sertifikası Nedir?
1994 yılında Netscape firması tarafından geliştirilen Secure Socket Layer (Güvenli Giriş Katmanı) protokolü, SSL sertifikası kullanılarak internet üzerinden şifrelenmiş güvenli veri iletişimi sağlar.


2017 SEO İpuçları: Mobil İndekse Hazır Ol
Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz yazı 2016’da dedikoduları gerçeğe doğru yol aldığı “Google, Mobil Öncelikli İndekslemeye Başlıyor” başlığında sizlee daha önce duyurduğumuz ve 2017 için kritik noktalardan biri olacak olan mobil indeks ve başlığımız 2017 SEO İpuçları:Mobil İndekse Hazır Ol.


Responsive Tasarım Nedir ?
* Bilgisayar ekranlarına uyumlu * Tablet boyutlarına uyumlu * Telefon boyutlarına uyumlu


Bloggerlara özel domain uzantısı için ön kayıtlar başladı
Bloggerlara özel domain uzantısı için ön kayıtlar başladı Natro Ön Kayıt ile dilediğiniz .blog domaine, genel kayıt öncesi sahip olma şansınızı arttırın.


Twitter, Yes’i satın aldı
Twitter, Yes’i satın aldı Twitter, insanlar arasındaki ilişkileri geliştirmeye ve daha da yakınlaştırmaya çalışan ürünler geliştiren Yes, Inc adlı girişimi satın aldı. Yes tarafından da bir blog yazısıyla kullanıcılarına resmi olarak duyurulan satın almayla birlikte tüm ekiplerin artık Twitter için çalışacağını duyurdu.


Web Tasarım Ajansları
Sürekli gelişen dünyada pazarlama ve satış trendlerini yakından takip etmek istiyorsanız iyi bir Web Tasarımı sahibi olmanızda fayda vardır.