Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Sosyal Medya
Günümüz teknolojisinin ulaştığı seviye, şirketler açısından sektörel rekabet koşullarının artması gibi kaçınılmaz bir netice ortaya çıkartmıştır. Artık kişiler veya kurumlar pazarlama stratejilerini bu koşullara göre belirlemek ve tanıtım mecralarını en etkili şekilde kullanabilmek becerisine sahip olmalıdırlar.


Web Tasarım Beylikdüzü
Beylikdüzü, Esenyurt Web Tasarım olarak, firmanıza ait web teknolojilerinin en güncel hali ile tasarımlarını yeniden yapıyoruz. Beylikdüzü Web Tasarım referanslarını mutlaka inceleyin. Sizleride aramızda görmekten Ysm Media olarak kıvanç duyarız.


Bir SEO'ya ihtiyacınız var mı?
SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edicisi" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır.


SEO arama motorları optimizasyonu
İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking (pozisyonlanma) belirleyicidir! Arama Motorlarının önemi internet kullanıcıların hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor.


Yeni E-ticaret kanununun şirketlere getirdiği sorumluluk...
İnternet üzerinden ticaret yapanları ve tüketicileri yakından ilgilendiren, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 5 Kasım 2014 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlandı ve 1 Mayıs 2015 tarihinde yürürlüğe girecek. Bu yazımda yeni kanuna göre e-ticaret şirketlerinde değişecek uygulamaları, rehber niteliğinde bir araya getirmeye çalıştım. Umarım faydalı olacaktır.


Adobe, stok fotoğraf ve görsel sitesi Fotolia’yı 800 milyon dolara...
Dijital tasarım dünyasının lider şirketi Adobe, 4. çeyrek sonuçlarını önemli bir haberle süsledi. Kaliforniya merkezli şirket, stok fotoğraf ve tasarım içerikleri sitesi Fotolia.com‘u satın aldığını duyurdu.


Yeni Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, e-ticaret firmaları ve tüketiciler...
E-ticarette tüketiciyi korumaya yönelik düzenlemelere yenileri eklendi. Bir süre önce TBMM’de kabul edilen Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı’nın ardından, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği de Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a uyumlu olarak değiştirildi...


Beylikdüzü web Tasarım 0212 852 89 61
Beylikdüzü web Tasarım, Beylikdüzü Web Tasarım. Ysm media olarak beylikdüzünde web tasarım, beylikdüzü yazılım olarak hizmet vermektedir.


Eski Google çalışanı Chris Messina: Google Plus’ı anlamıyorum
Aylar sonra yeni bir Google Plus haberiyle karşınızdayız ancak başlıktan da anlaşılacağı üzere bu haber de Google Plus’ın lehine değil. Zira ‘hashtag’in mucidi olarak bilinen eski Google çalışanı Chris Messina, Google Plus konusunda ciddi itiraflarda bulundu.


Google’dan internette reklamsız gelir yaratmak için yeni bir...
Görünen o ki Google da, büyük ölçüde reklamlar sayesinde “ücretsiz” olarak sunulan internetin, alternatif gelir modelleriyle fonlanıp fonlamayacağını araştırıyor. Bunun için