Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google'a bunu yazın bakın ne oluyor?
Google'a bunu yazın bakın ne oluyor? Google aramaları, gizli ve eğlenceli sürprizlerle dolu. Google bu aramaları ile efsaneleşmiştir, hangi tarihte kim neden böyle bir şey yapmıştır...


Google 30 Haziran’da yaşanacak fazladan bir saniyeye nasıl hazırlanıyor?
International Earth Rotation Service (IERS), bir kez daha çok önemli bir açıklamayla dijital alemin dikkatini çekti. IERS’in 2015 yılına da 1 saniye daha ekleneceğini açıklamasıyla, Google başta olmak üzere internet dünyası bu ekstra 1 saniyeyi dengelemenin yollarını aramaya başladı.


Sosyal Medya Danışmanlığı
Çağımız gereği internet dünyası her geçen gün gelişmekte ve kendi çatısı içerisinde sektör yaratmaktadır. İnternet istenilen kitleye ulaşmak için en kolay ve etkili bir iletişim yoludur. Özellikle kurumsal firmalar ürünlerini internet üzerinde tanıtıp daha çok müşteri trafiği yakalayabilirler. Kurumsal firmalar için internet dünyasında izlenilebilecek ve etkisini kısa sürede görebilecekleri en temel 4 yol var.


Mark Zuckerberg, on binlerce takipçisinin katılımıyla dünyanın...
Mark Zuckerberg, on binlerce takipçisinin katılımıyla dünyanın en büyük kitap kulübünü kurdu. Sanıyoruz, dünyanın en büyük kitap kulübü, Mark Zuckerberg tarafından dün yani 3 Ocak tarihinde birkaç dakika içinde kuruldu. Facebook hesabından 2015 yılında her iki haftada bir kitap okumayı hedeflediğini, 30 milyon takipçisiyle paylaşan Zuckerberg bunun için bir de Facebook sayfası açtı.


Ysm Media İletişim
Ysm Media İletişim Bilgileri Beylikdüzü Web Tasarım : 0212 852 89 61 HİZMETLERİMİZ ; Kurumsal Kimlik Dinamik Web Sitesi Google SEO E-Ticaret Hizmetleri Sosyal Medya Mobil Uygulamaları Banner Tasarımı MRP- ERP


Seo Hizmetleri
Başarılı bir uygulamanın temel amacı; kendi kullanımımız olmamalı daha çok kuruluşların ve kullanıcıların memnuniyeti hedef alınmalıdır. Bu durumda sizin hedeflerinizi aynı zamanda kullanıcıya yönelik hedeflere dönüştürüyoruz, bu sebeple var olan aplikasyonlarınızı düzenlerken ve optimizasyon gerçekleştirirken de mevcut duruma göre analiz ediyoruz. Bu sayede profesyonel ve optimal bir çalışma ile size başarı garanti ediyoruz.


Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi Xiaomi...
Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin bir süredir beklenen dev yatırım turu sonunda gerçekleşti. Çin’in Apple’ı olarak anılan Xiaomi, değerlemesini 10 milyar dolardan 45 milyar dolara çıkaran turda, 1,1 milyar dolar yatırım aldı. Tur, Xiaomi’nin dünyanın borsaya açık olmayan en değerli girişimler listesinde yaklaşık 40 milyar dolar değerlemeyle ilk sırada olan Uber’i geçerek zirveye oturmasını sağladı.


Instagram’ın önlenemez yükselişi
Bir haftanın daha sonuna gelmişken ‘haftanın grafiği’ yazı dizimizle yine karşınızdayız. Webrazzi PRO‘da haftanın en çok dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz grafiğini sizlere sunduğumuz yazı dizimizde bu haftanın konusu Instagram.


E-posta pazarlaması mı yoksa sosyal medya pazarlaması mı?
Pazarlamacılar e-posta pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması arasındaki iyi ya da kötü yönlere ilişkin pek çok fikir üretiyor. Farklı dinamiklere sahip olmasına rağmen, çoğu e-posta pazarlama ve sosyal medya projesinin tek bir amacı var o da müşterilere, hedef kitleye daha çok gidebilmek, daha çok satabilmek.


Google Böyle Çalışıyor
Mayıs 2002, bir Cuma günü Google kurucu ortağı Larry Page, Google aramasında ne sonuç verdiklerini ve hangi reklamları getirdiklerini görmek için rastgele kelimeler yazarak ürünü test etmektedir. “Kawasaki H1B” gibi bir arama yaptığında, ilgili reklamlarda ABD’de göçmenlere verilen H-1B vizesi için danışmanlık satan avukatların isimlerinin listelendiğini gören Page, reklam motoru AdWords’ün beceriksizliği karşısında dehşete düşer.