Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google, sürücüsüz araç geliştiren Uber’e karşı
Eski dostlar düşman mı oluyor, devler savaşı mı başlıyor? Google ve Uber birbirlerinin kuyusunu kazmaya başlamış gibi görünüyor. En azından, şirketler tarafından dün peşpeşe gelen haberlerin ilk düşündürdüğü şey bu.


Google SEO başlangıç rehberi
Bu doküman öncelikle Google’daki ekiplerin kullanımı için hazırlandı, ancak daha sonra bunun arama motoru optimizasyonuna yeni başlayan kullanıcılar ve arama motorları ile sitelerinin etkileşimini geliştirmek isteyen web tasarımcıları için de yararlı olabileceğini düşündük. Bu rehber size Google’da yapılan aramalarda, sitenizi otomatik olarak ilk sırada göstermek için sırlar vermeyecek olsa da (kusura bakmayın!), aşağıda açıklanan örnek kullanımları takip etmeniz arama motorlarının içeriğinizi taramasını ve indekslemesini kolaylaştıracaktır.


Google, fotoğraf ve video yedekleme uygulaması Odysee’yi satın aldı
Google, kullanıcıların akıllı telefonlarındaki fotoğraf ve videolarını yedekleyebilecekleri ya da paylaşabilecekleri bir mobil uygulama olan Odysee‘yi satın aldı. Satın alma haberi, Odysee’nin web sitesinde ekibin Google bünyesine katılacağını duyurmasıyla birlikte kesinlik kazanmış oldu.


Domainler Kime Bağlı? Kimindir?
Bütün Domainler Kime Ait, Kimindir. Domain konusunda en yetkili kurum www.icann.org ' tur. Icann şu an Amerikan yönetimine kısmen bağlı ve özerkleşme çalışmaları sürüyor. Amerikalılar tabii şu anki halinden memnun ama diğer ülkeler değil.


Apple Google'ı sallamaya hazırlanıyor!
Apple'ın bir arama motoru üzerinde çalıştığına dair iddialar yükses sesle dile getiriliyor. Firmanın internette keşfedilen bir iş ilanı, "milyonlarca kullanıcıyı destekleyecek bir arama platformu"ndan bahsediyor.


Google ücretli kullanıma sunduğu Earth Pro yazılımı artık ücretsiz.
Google'ın 399 dolarlık profesyonel harita yazılımı Earth Pro ücretsiz oldu. İsteyen herkes yazılıma sahip olabilecek.


Bill Gates Yapay Zeka insanlar için en büyük tehlike
Microsoft’un kurucusu Bill Gates, insanların yapay zekanın yarattığı tehditten kaygı duyması gerektiğini ve kontrol edilemeyecek kadar büyümesinden endişe etmeyen insanları anlayamadığını belirtti.


Google Ventures Girişim fikrinizi 40 saat içinde üretip test edebilirsiniz
Google Ventures: Girişim fikrinizi 40 saat içinde üretip test edebilirsiniz. 2014’te 57 şirkete yatırım yapan Google Ventures, yeni girişimlerin başarıya ulaşması için uyguladığı The Design Sprint adlı yol haritasını açıkladı. Beş günlük bir uygulama sürecine yayılan yöntemler girişimcilerin kritik soruları cevaplamasına yardımcı olacak nitelikte.


Esenyurt Web Tasarım
Esenyurt Web Tasarımı İşlerinizde Hizmetinizdeyiz. Tüm Web Tasarımı ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz. Esenyurt’ ta Web Tasarımı Hizmetleri


SEO Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
SEO firmaları günümüzde rakamsal olarak o kadar fazlalaştı ki gerçekten içlerinden en iyilerini ayıklamak gerekir. Bir web sitesine girdiğinizde o web sitesindeki tasarım kadar şirketin referansları ve içerisinde sunduğu bilgilerin de büyük önem arz ettiğini unutmamak gerekir.