Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google’ın çocuklar için geliştirilen ilk uygulaması YouTube Kids yayında
Kısa bir süre önce çocuklar için yeni bir uygulama geliştirdiği yönündeki haberlerle gündeme gelen YouTube, bu söylentileri doğruladı. Şirket, YouTube resmi blogunda yaptığı açıklamayla, YouTube Kids adındaki çocuklara özel uygulamasının iOS ve Android versiyonlarının yayınlandığını bugün duyurdu.


Arama Motoru Optimizasyonu Rehberi
Arama motoru optimizasyonu (seo) yaparken temel olarak dikkat etmeniz gereken noktaları anlatacağız. Sitenizi ve içeriklerinizi doğru temeller üzerine kurarsanız etkisini de iyi bir şekilde alabilirsiniz.


SEO 2015 Öngörü olarak Neler Olacak?
Geçtiğimiz yılın köklü algoritma güncellemeleri 2014 yılına siteler açısından damgasını vururken 2015 yılında bizi bekleyen SEO gelişmelerinin neler olacağı merak konusu. Son güncellemeler ile öne çıkan iki SEO stratejisinin 2015 yılında aktif olarak sitelere avantaj kazandıracağı gözüküyor. Bunlardan birincisi Yerel SEO iken diğeri ise Mobil SEO’dur.


Google’ın 200 Sıralama Kriteri
Google’ın sıralama yaparken dikkate aldığı 200 kriter: Tam Liste Halinde İnceleyebilirsiniz.


Reklamveren kılavuzu: Üçüncü taraflarla birlikte çalışma
Google ile reklam yayınlamak, yeni müşterilere tam da sizin sunduklarınızla aynı türde ürün veya hizmetler aradıkları anda ulaşmanızı sağlar. Yürüttüğünüz kampanyanın türüne bağlı olarak tıklamalar, gösterimler veya dönüşümler için ücretlendirilmeyi seçebilirsiniz.


Google Adwords - Etkili Online Pazarlama
Google AdWords, arama motoru reklamları (SEA) online pazarlamanın etkili bir metodudur. Sonuçlarınız arama motorlarının sonuç sayfalarında hedeflediğiniz yeri alacak, siz sadece hedeflenmiş ve reklamınıza yapılan tıklamaların parasını ödeyeceksiniz.


Alessandro Volta Doodle yapıldı - Alessandro Volta bakın neyi buldu
Alessandro Volta’nın bugün doğum günü. Google Alessandro Volta’yı unutmadı ve ona Doodle hazırladı. Peki Alessandro Volta kimdir? Alessandro Volta hakkında tüm bilgileri sizler için hazırladık


Webde arama motorlarınca endekslenmeyen gizli dev bir dünya var.
Webde arama motorlarınca endekslenmeyen gizli dev bir dünya var. İllegal içeriğin ve iletişimin serbestçe kullandığı bu bölgeyi gözlem altında tutmak isteyen DARPA ajansının özle arama motoru memex, geçen haftanın en ilginç ve tartışmalı haberi olarak sayfalarımıza düştü.


Twitter CFO’sunun Twitter hesabı hack’lendi
Twitter hesaplarının hack’enmesi haberleri konusunda her gün yeni bir eşik aşılıyor. Bu kez, hack’lenen hesap Twitter’ın en tepedeki isimlerinden birine ait. Twitter CFO’su( Chief financial officer ) Anthony Noto’nun Twitter hesabı kısa bir süre önce hack’lendi.


Boston Dynamics akıllı ve dengeli robot-köpek Spot’u tanıttı
İleri seviye akıllı robotlar tasarlayan Amerika merkezli Boston Dynamics köpeği andıran yeni robotunu tanıttı. ABD Savunma Bakanlığı’na bağlı Darpa ajansı için robot bilim alanında Ar-Ge çalışmaları yapan şirket, 2013 yılında Google tarafından satın alınmıştı. Şirket bu süreçten sonra yine kendi içinde özerk olarak projelerini geliştirmeye devam etmişti.