Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google, arama sonuçlarında köprü sayfaları cezalandırmaya başlayacak
Google, arama sonuçlarında spam’lerin etkisini azaltmaya yönelik bir yenilik planlıyor. Şirketin Webmaster blogunda duyurduğu güncellemeye göre Google, arama sonuçlarında köprü sayfalar (doorway pages) sorununun önüne geçecek şekilde bir sıralama değişikliğine gidecek.


Google’ı daha etkili kullanmanın yolları mutlaka göz atın...
Google internetin değil, hayatımızın en önemli aracı. Ancak bu aracı ne kadar tanıyoruz? Aramalarımızı doğru yapıyor muyuz? Google araçlarının tümünden haberdar mıyız? Google’a ‘Google ipuçları’ yazmamamanız için sizinle biraz Google’ın derinliklerine inelim istedik.


Kod barındırma servisi Google Code kapanıyor
2006 yılından bu yana geliştiriciler için kod barındırma servisi sunan Google, bir duyuru yayınlayarak Google Code adlı bu servisinin kapatılacağını duyurdu. Dün itibariyle artık Google Code platformuna yeni bir proje eklenemiyor.


Google Street View şimdi de Everest’i fotoğrafladı
Daha önce su altına inen Google Street View bu kez dünyanın zirvesi olan Everest’in gölgesindeki Khumbu’ya tırmandı.


Google ilk fiziksel mağazasını Londra’da açtı
Günümüzde küresel şirketler yalnızca geliştirdikleri ürünlerle değil fiziksel olarak açtıkları ve tasarım olarak çok iyi kalitede olan mağazalarıyla da hem marka algılarını yönetiyorlar hem de müşterilerin ilgisini çekiyorlar.


Apple Store bu akşamki Apple Watch etkinliği öncesinde kapandı
Apple mühendisleri iş başında. Apple’ın bu akşam “Spring Forward” yani saatleri ileri alma konseptiyle düzenlenecek olan etkinliği öncesinde Apple online mağazası, gelenek olduğu üzere kapandı.


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hakkında Detaylar...
Teknoloji ile felsefenin kesiştiği alanlardan birisi de arama motoru optimizasyonu olagelmiştir. Felsefe kavramının SEO ile birlikte anılması aslında çok doğal bir durum. İnsanların anlık olarak ihtiyaç duydukları doğru bilgiye ulaşabilmeleri için, belirli sıralama kriterleri belirlemek, arama motorları için bir zorunluluk arz etmektedir. Bu durum da felsefe ile arama motorlarının yollarını birleştirmektedir.


Google, taşınabilir binalardan oluşan yeni kampüs projesini tanıttı
Google yeni kampüs kuşbakışı görünümü Mountain View, California'daki yeni kampüs ve etrafının kuşbakışı görüntü planı. Google, taşınabilir binalardan oluşan yeni kampüs projesini tanıttı


Arama Motoru Optimizasyonu, Web Tasarım Çözümleri
Web Tasarım Beylikdüzü nün güçlerinden biri CMS(Content Menagment System), kullanıcı dostu arayüzü. Dilediğiniz kadar sayfalar oluşturmak, diğer sayfalara içerik ve görüntüleri, bağlantı eklemek ve kesinlikle hiçbir şekilde web tasarım becerinizin olmasına gerek yok, ürünlerinizi satmak için, firmanızı tanırmak için mümkün olduğunca basit yaptık.


Beylikdüzü Seo Hizmeti, 2015’te hangi SEO teknikleri ön planda olacak?
Beylikdüzü Seo Hizmetleri, 2015’te hangi SEO teknikleri ön planda olacak? 2015 yılında SEO sektöründe de birçok öngörü yapılmakta. Özellikle sektör içerisinde olan firmalar 2015 yılı için SEO öngörülerini yayınlamış durumdalar. Peki SEO Teknikleri’nin yaklaşımı nasıl?