Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Her yıl 2 milyon iş başvurusu alan Google, Harvard’dan 25 kat seçici
Google, orijinal işleyiş biçimini son dönemde daha fazla anlatmaya ihtiyaç duyuyor. Bir süre önce incelediğimiz How Google Works ile yönetim düzeyinde bir açılış yapan Google’ın bu kez insan kaynakları özelinde nasıl çalıştığını, yine şirket içinden bir isim anlatıyor. Google’ın insan kaynaklarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Laszlo Bock imzalı Work Rules! şirketin işe alım konusundaki yaklaşımını ele alıyor.


beylikdüzü web tasarım kursu
Web Tasarım Eğitiminin amacı kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik görsel tasarım teknikleriyle Web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasıdır.


Televizyonu bilgisayara çeviren cihaz
Asus ve Google işbirliğiyle geliştirilen ve Chromebit adı verilen USB bellek büyüklüğündeki cihaz televizyon ya da monitörü bilgisayara çeviriyor


Nuclide- Facebook’tan yazılım geliştiriciler için açık kaynak kodlu IDE
Facebook yazılım geliştiriciler için Atom‘u temel alarak geliştirdiği tümleşik geliştirme ortamı (IDE) Nuclide’ı kullanıma sundu. Nuclide ile yazılım geliştiriciler hem web geliştirme hem de native mobil geliştirmeye yapabiliyorlar.


Beylikdüzü Web Tasarım
Beylikdüzün’de Web Tasarımı İşlerinizde Hizmetinizdeyiz. 0542 2182342 Web tasarım ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir. Webtasarım daki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir.


E-ticarette çanlar ‘mobil’ için çalıyor!
Mobil cihazlar artık lüks bir teknoloji ürünü olmaktan çıkıp günlük hayatın olmazsa olmaz temel bir parçası haline geldi. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gözlemlenen bu mobile hızlı kayış trendi, insanları olduğu kadar iş dünyasını ve sektörleri de ciddi bir biçimde etkilemeye ve satış ve pazarlama stratejilerini bu yöne kaydırmaya zorlamaya devam ediyor.


Google Fiber’le hedefli TV reklamı mümkün olacak
Google, 2011 yılında kablolu TV’ye rakip olacak televizyon servisi Google Fiber‘i devreye almış ve testlere başlamıştı. İnternetin hedefli reklam devi Google, bundan böyle televizyon reklamcılığının da kaderini değiştirmeye aday olmuş gibi gözüküyor. Televizyon reklamlarında bugüne dek hedefli reklamların mümkün olmaması, reklamların herkese gösterilmesi hem pek çok yerel işletmeyi oyun dışında bırakıyor hem de reklam verenlere aslında hedef kitlesi olmayan kişilere reklam göstermeye itiyordu.


HTML5 oyunlara odaklanan Famobi,yayıncılara kazandırıyor
KaiserGames’in kurucusu İlker Aydın‘ın Kral Oyun ve diğer oyun portallarını şubat ayında Giga Digital’e sattığını paylaşmış ve Famobi.com‘dan kısaca bahsetmiştik. Aldığımız yeni bilgilerle Famobi’yi sizlere daha yakından tanıtmak istedik.


Google, Android uygulama geliştiricileri için Google Places kullanıma...
Konum tabanlı internet hizmetleri alanında artık büyüklerin rekabeti öne çıkıyor. Bu konuda Facebook Places ile reakebet eden Google, Places ürününün API’sini Android geliştiricilerine açtı. iOS geliştiricilerininse biraz beklemesi gerekiyor.


Internet Explorer öldü mü?
Microsoft, geçtiğimiz Ocak ayında tanıttığı Project Spartan kod adlı yeni web tarayıcısını Windows 10 ile birlikte kullanıcıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yeni web tarayıcısını Internet Explorer ile birlikte piyasaya sunacağını söyleyen şirketin dün düzenlenen Convergence 2015 etkinliğinde yaptığı açıklamaysa, Microsoft’un Internet Explorer markasını tamamen ortadan kaldıracağı yönünde yorumlara yol açtı. Kısa sürede Internet Explorer’ın ardından çok sayıda ağıt, elveda yazısı yazıldı… Peki gerçekten Internet Explorer öldü mü?