Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

Google Güncellemesi – Köprü Sayfalara Darbe
Google’ye gelen en son güncellemeden haberiniz vardır mutlaka. Bu güncellemenin köprü sayfalara da etki edeceğini belirtmek isteriz. Serp arama sonuçlarında yer alan ve sıkça karşılaştığımız, kullanıcıya bilgi vermekten ziyade kullanıcıları tek bir tarafa çekmeye yönelik olduğu için yakın zamanda artık arama sonuçlarında listelenmeyecekler.


Mobil Sitelerde Sıkça Yapılan SEO Hataları
Google algoritmalarının güncellenmesiyle gelişen mobil sitelere olan ilgi ve yoğunluk düzenleme adıyla Google önergelerine uyumsuz olan hataları da beraberinde getirmektedir. Mobil hatalarında oluşup site yapısıyla beraber gelen birçok SEO gerekliliklerini de olumsuz etkileyen kriterler vardır. Bu kriterler Google Developers’de de bildirilmiştir. Google tamamen ziyaretçilere uygun sitelerin oluşturulmasını istediği için bu kurallar bir web sitesinin mobil yapılandırması için önemli bir yere sahiptir.


Seo Optimizasyon Nedir?
Seo optimizasyon çok kısa ve en anlaşılır bir şekilde tarif etmek gerekirse web sitelerinin yazılımı ve tasarımı yapılırken kodların arama motorlarının belirtmiş olduğu algoritmalara göre yapılmasına seo optimezasyon adı verilir. Bir web sitesinde Seo optimize çalışması yapılırsa bu site hedeflenen kelimede ilk sayfalarda yer almasını sağlanan işlemdir.


Google Anneler Günü'nü unutmadı ve özel bir Doodle hazırladı
Her yıl Mayıs'ın ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü'nü Google yine unutmadı. Google, özel günlerde hazırladığı Doodle serisine bir yenisini daha ekledi ve Anneler Günü'ne özel hazırladığı Doodle'ı kullanıcılarına sundu.


Google Doodle Nellie Bly Onuruna, Olağanüstü Gazeteci
Google Bugün Nellie Bly (1864-1922), ABD'li Ünlü gazetecinin 151. Yıl anısına doodle oluşturdu. Nellie Bly (1864-1922), ABD'li gazeteci. Gerçek adı Elizabeth Jane Cochran olmasına karşın gazetecilik hayatında Nellie Bly adını kullanmıştır. Soruşturmacı gazetecilik tarihinin efsane gazetecilerindendir. Yöntemi farklı kimliklere bürünüp haber yapmasıdır...


Google Bomb Cezası
Adını pek fazla duymadığımız ama cezalar arasında sıkça sitelerin başına gelen bir cezadır. Halk dilinde tabiri “Anahtar kelime filtreye girmiş – Çok fazla bu kelimeye link kasmışsın – Sayfa içinde SPAM yapmışsın” gibi söylenmektedir. Bu cezanın temelinde 1 sayfa ya da anahtar kelimelerin yönlendirdiği bağlantılar yer almaktadır. Bu cezayı alan web sitesinin sadece 1 anahtar kelimesinde gerileme görülürse tespit edilebilir bir cezadır diyebiliriz.


Elektronik Alışverişte Yeni Kanun 'geri al' tuşu geliyor
1 Mayıs’ta yürürlüğe girecek düzenleme ile internetten yapılan alışverişlerde kredi kartı bilgilerinin korunması için güvenlik sertifikası şartı getirildi. Alışveriş sitelerine müşterinin hatalı verdiği sipariş için ‘geri al’ ve ‘değiştir’ seçeneği konulacak


Avrupa Komisyonu, Google’a yönelik tekelcilik davası için düğmeye bastı
Amerikalı internet devi Google, Avrupa Birliği yasaları karşısındaki en zorlu mücadelesine başlıyor. AB yasalarının uygulanmasını takipten sorumlu Avrupa Komisyonu, yaptığı araştırmalardan çıkardığı sonuçları yeterli bularak Google hakkında dava açılmasına karar verdi.


Google SEO Hizmetleri Google Web SEO Hizmetleri
Beylikdüzü Google SEO Hizmetleri Yahoo SEO Hizmetleri Yandex SEO Hizmetleri Beylikdüzü reklam Google Seo Uzmanı ile Çalışmak Bir Ayrıcalıktır İnternet Denizinde Kaybolmayın! Müşteri Bulmak İçinde Uğraşmayın! Türkiye Google AdWords Reklamları veya SEO Hizmeti Alarak Bırakın Müşteriler Sizi Bulsun!


Beylikdüzü Bölgesinde Web Tasarım Hizmetleri
Ysmmedia, Beylikdüzün’de birçok kurumsal firmaya hizmet vermektedir. Beylikdüzün’de müşterileriyle daha sağlıklı, kolay ve hızlı hizmet vermek isteyen birçok firma için internet sitesi üzerinde müşterileriyle iletişime geçmek çok önemli bir iştir.Ysmmedia Beylikdüzü firmalarına farklı tasarımlarda web sitesi yaparak hizmet vermektedir. Beylikdüzü Web Tasarım Firmaları