Ýletiþim
   0212 852 89 61
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media / Bilgiler

SEO Fiyatları
SEO Fiyatları Arama motoru optimizasyonu için sabit bir fiyat yoktur, çünkü sadece kişiye özel uygulamalar verimlidir. Arama motoru optimizasyonu, sıradan bir hizmet değildir ve bu nedenle sabit fiyatı olamaz. Backlink yapısı için de benzeri şeyler geçerlidir, ürüne bağlı ya da duruma bağlı optimal hizmet sağlanması gerekir ve bu nedenle sabit fiyatlandırma ile sunulamaz.


Backlink Yapısı
Profesyonel bir link yapısıyla, arama motorlarındaki pozisyonunuzu güçlendirin Linklerin yapılandırılması profesyonel arama motoru Optimizasyonunda büyük önem taşımaktadır ve önemli arama motorlarındaki pozisyonları etkileme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla Google sıralamasındaki pozisyonları büyük ölçüde etkilemek için, bu alanda yapılacak profesyonel bir çalışma kaçınılmazdır. „Linkbuilding“ (bağlantı yapısı) olarak adlandırılmış terimle, benzeri konularda olan başka web sitelerine, sizin sitenizden verilen linkler (bağlantılar) kastedilmiştir! Bu da bir web sitesinin, örneğin Google’daki değerini güçlendirir. Linklerin (bağlantıların) düzenlenmesine ilişkin seçenekleri size aşağıda sıralıyoruz:


Arama Motoru Optimizasyonu İş Akışı
Web sitesi analizi ve keyword (anahtar kelime) analizi ile başlıyoruz! Başarılı bir arama motoru optimizasyonunun ilk adımını, bulunduğu durumun incelenmesi ve analizi oluşturur. Böylece optimize edilecek olan web sitesinin mevcut durumu tespit edilir. Sonrasında, Optimizasyonun temeli olarak, pazar ve rekabeti de dikkate alan, keyword (anahtar kelime) araştırması yapılır.


Seo Nedir, Nasıl Yapılır ?
İngilizce Search Engine Optimization olan ve SEO olarak kısaltılan Türkçe’ye de Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevirebileceğimiz çalışmalar bütünü ile web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara çıkartılması sağlanmaktadır. SEO için ülkemiz de başta olmak üzere tüm dünyada en popüler arama motoru olarak kullanılmakta olan Google özellikle tercih edilmekte


SEO ile Adwords Arasındaki En Temel Farklar Nelerdir?
Son zamanlarda gerek mail, gerek telefon gerekse toplantılar sırasında sıkça sorulan sorular arasında yer alan “SEO ile Adwords arasındaki farklar nelerdir?” sorusuna cevap vereceğim.


Web yazılım
Web yazılım, firmaların kurumsal, eticaret sitesi yazılımları ve özel yazılımlar firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, beklentilerini karşılayacak şekilde yapılmaktadır.


Beylikdüzünde olabilirsiniz ama biz sınırlarınızın dışına çıkıyoruz!
Ysm Media web yazılım şirketi olarak Beylikdüzünde ki ofisimizde sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Beylikdüzünde bir çok şirketin bizden memnun kalması ve önemsemeleri, tavsiye etmeleri bizi onurlandırmıştır.


19 mayıs
Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, her yıl 19 Mayıs tarihinde kutlanan, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin[1] millî bayramıdır.[2]. 19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkmıştır ve bugün İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Türk Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün kabul edilir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir.


Seo için URL yapısı basit olmalıdır
Bir sitenin URL yapısı mümkün olduğunda basit olabilir. İçeriğinizi düzenlerken, URL’lerin mantıklı ve kullanıcılar için en okunaklı olacak şekilde yapılandırılmasını sağlamaya çalışın (mümkünse uzun kimlik numaraları yerine okunaklı kelimeleri tercih edin). Örneğin, havacılıkla ilgili bilgi arıyorsanız, http://tr.wikipedia.org/wiki/Havacilik gibi bir URL o bağlantıyı tıklayıp tıklamamaya karar vermenize yardımcı olur. http://www.example.com/index.php?id_sezione=360&sid=3a5ebc944f41daa6f849f730f1 gibi bir URL kullanıcılar için çok daha az çekicidir.


SEO Analiz Uygulaması Artık Mobilde
Siteler için lokasyon ve dil fark edilmeksizin seo analiz maddelerini doğru şekilde sonuçlandırıyor. Uygulamanın 1.7 Mb olması ve seo hocası firması tarafından üretilmiş olması da bir başka güven noktasını oluşturuyor.