Ýletiþim
   0542 218 2342
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media /
beylikdüzü web tasarım kursu

Beylikdüzü Web Tasarım Kursu, Web Tasarım Eğitiminin amacı kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik görsel tasarım teknikleriyle Web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasıdır. Şirketlerin reklam amaçlı Online ilanlarını, banner adı verilen internet reklamlarını, blog, portal gibi sayfa tasarımlarını düzenlemek isteyen herkesin katılarak kariyerinde internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. Bu eğitimle web ajanslarında iyi bir kariyer sağlayabilir ya da kendi işinizin sahibi olarak da çalışma hayatınıza atılabilirsiniz.

 

WEB DİZAYN Eğitimi Alırken Dikkat ! 
Farklı süre ve ücretlerde WEB DİZAYN kursu veren yerler var. 
Lütfen iyi araştırın,  eğitim kalitesi, sınıf kontenjanı, eğitim garantisi, kurum ve meb sertifikası, fiyatı ve ödeme planı ile iptali ve iade şartları en iyi olan kazansın... 
Ysm Media da her şey açık, net ve anlaşılır, her şey kursiyer odaklı.
İp ucu: En popüler tüketici sitesi www.sikayetvar.com'u inceleyiniz lütfen
 

Beylikdüzü Web Tasarım Kursu

 

Beylikdüzü Web Tasarım Kursu WEB TASARIM KURSU EĞİTİM MÜFREDATI

İnternetin marifetlerini anlatmakla bitiremeyiz, artık dünyada çok fazla şey internet üzerinden yapılıyor. Türkiyede bu sisteme hızla kendini entegre ediyor, tüm devlet ve özel kurumlar istedikleri her türlü bilgiyi, belgeyi internet aracılığı ile paylaşıyor. İçerik olarak iyi tasarlanmış sayfalar her zaman hedeflenen sonuca ekonomik bir şeklide ulaşmaktadır. Özel sektör web sayfaları aracılığı ile verdikleri hizmetin tanıtımını internet üzerinden yasal olarak yapma zorunluluğu geliyor, dolayısıyla bütün firmlar web sayfalarını, ya büyük paralar ödeyerek dışarıya yaptırıyor yada kendi tasarım departmanlarını oluşturuyor. Yani her şartta web tasarımı konusunda kendini iyi yetişmiş kişilerin çalışma alanları genişliyor.
Eğer sizinde web tasarım mesleğine ilginiz varsa veya yeni bir meslek edinmek isterseniz, Ysm Media olarak bu konuda size desteğimiz büyük olacaktır. 

Beylikdüzü Web Tasarım Kursu Size en büyük desteğimiz kaliteli bir eğitim vermek olacaktır.Çalışma anlanları

* Tüm kamu kurumlarının tasarım bölümlerinde
* Özel şirketlerin tasarım bölümlerinde 
* Piyasaya Web ve grafik işi yapan ajanslarda 
* Kendiniz özel olarak piyasaya tasarım yapabilirsiniz 
* Web sayfası yaptırmış kişi ve kurumlara sayfa güncelleme ve danışmanlık hizmeti vermek 
* Kendi kişisel web sayfanızı yaparak sanal ticaret yapmak vs.
* Veya internet aracılığı ile hayal ettiğiniz her şey ( web tasarım ve yazılım ile alışveriş sistemleri, tanıtım ve pazarlam sisteleri, kendi özel siteniz, arkadaşlık sitesi vs. yapabilirsiniz. Google uzmanlığı ile ise sayfanızın ilk sayfa da üst sıralarda üstelik para da kazanarak yapabilirsiniz.)

Web Tasarım Kursu içerisinde gösterilecek konular. 
* Dreamweaver : Bu programlar ile web sayfasılarının ara yüzünün tasarımı yapılır. Bu programın alterneatifleri (frontpage vardır) ama en iyisi ve en yaygın kullanılan Dreamweaver dır.
* Html, CSS : Sayfanızı kodlar ile kontrol edebilirsiniz.
* Photoshop / FireWorks : Web sayfası yapımı gerekli tüm komutlar gösterilecektir.
 * Web Hosting ve Domain : Wen alanı ve isim tescili hakkında bilgiler veriliyor.
* FTP : Çalışmalarınızı yayınlanmak üzere server'e transfer etmek için kullanılır.
* Web sayfası yayınlamak : Kurs süresi içinde yaptığınız web sayfalarını internet ortamında herkes ile paylaşacaksınız
* Php uzmanlığına giriş seviyesinde genel tanıtıcı bilgiler veriliyor.

Kaynak : www.mimtek.com

arama motorlarıyla %100 uyum
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
kolay iÇerik gÜncelleme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
responsive web tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.