Ýletiþim
   0542 218 2342
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media /
Seo Hizmetleri

Çok daha fazla trafik ve performans için bazı şeyleri göz önünde bulundurmalıyız. Ama asıl tercihi oluşturacak etken ise üründür ki bizde şimdi tam bu konuyu irdeleyeceğiz. Çok yönlü online pazarlama önlemleri ile hazırladığımız ürün ve hizmetlerle optimal başarı yakalama olanağı sunuyoruz.

 

Danışma

Ağ’daki fırsatlar gün geçtikçe daha da büyüyor. Burada yenilikçi, ileriye dönük düşünen kuruluşlara yeni fırsatlar doğuyor. Bu kuruluşların rakipleri karşısında bir adm önde olma şansı var. Bireyselleştirilmiş ve sizin için özel dijital konseptler, müşteri danışma hizmetleri ve kurumsal strateji oluşturma programlarımız sayesinde, hedefimiz engellenemez yükseliş ve neticesinde de başarı.

Markalaşma

Konvansiyonel (Geleneksel) reklam kanalları marka iletişiminde sürekli anlam kaybetmekteler. Günümüzün olası kullanıcıları artık ne zaman, nerede markayla buluşacakları kararını kendileri vermek istiyorlar. Bir marka, kullanıcıların beklentilerini karşılamanın yanı sıra müşterinin ruhuna da hitap etmeli. Müşterilerinize onlar için biçilmiş kaftan olan fırsatları ve anlamlı konuları sunun. Biz şu anda alışılmış olan reklamlarınızdan daha çok başarıyı garantiliyen ve sürekliliği olan reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişim kurun.

 

Performans Pazarlaması

Olası satın alıcı ile iletişim kurabilme olasılıkları ölçülemeyecek derecede yükseldi. Müşteriler her şekilde markalarla yakınlaşma imkanlarını arıyorlar. Bunu yaparken doğru yolu bulabilmek ise oldukça zor. Kuruluşlar çok hızlı bir şekilde genel bakışlarını kaybedebiliyorlar. Pazarlama kanallarının yönetimi ve aktuelleştirilmesi çok fazla zaman almakta. Mevcut reklam kanallarınıza yönelik yapılan analizler sonucunda, sizlere bireyselleştirilmiş ve innovatif yeni reklamlar oluşturma fırsatları sunuyoruz.

 

Medya

Kurumsal hedefleriniz doğrultusunda bireyselleştirilmiş ve yüksek başarılı medya konseptleri oluşturuyoruz. Uzmanlarımız sayesinde planlama ve kurumsal yaratıcı tasarım, teknik düzenlemeler ve uygulamalar yapabiliyoruz. Tüm hedef kitlenize ulaşabilmek adına çok farklı reklam kanalları kullanıyoruz. Bunun yanısıra başarının devamını garantileyebilmek için düzenli bir optimizasyon işlemini de garanti ediyoruz.

 

Siteler & Portallar

Kullanıcı dostu bireyselleştirilmiş ve özelleştirilmiş konseptler geliştiriyoruz. Başlangıçta yapılan analizlerden, konsept oluşturma aşamasına, kreatif içerik düzenlemesinden, teknik düzenlemeye kadar uzanan tüm işlemleri uygulamaktayız. Takımımız tüm bu işlemlerin tamamını üstlenir. Düzenli olarak yapılan düzenleme ve optimizasyon işlemleri de kampanyalarınızın gelecekteki etkisinİ arttırma sözü veriyor.

 

 

 

 

Sistemler &Teknoloji

İçeriklerin yenilenmesinde, gelecekte kullanılacak teknolojik her bir birimin düzenlenmesinde de sizi destekliyor ve yardımcı oluyoruz. Bireysel bir çözüm mü aranıyor ya da standart kullanımlardan yana mısınız? Bizler ekip olarak sizlerin, doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.

 

Öğrenme & Gelişim

Çalışanlarınızın gelişimi, kuruluşun başarısının en önemli yapı taşlarından bir tanesi. Sadece iyi eğitilmiş bir personelle hedeflediğiniz başarıya ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı oluyoruz. Çalışanlarınızın bireysel gelişimi ve kuruluşunuzun müşteri-satıcı ilişkisinin güçlendirilmesini de bu sayede sağlamış oluyoruz.

 

Karşılıklı ilişki

Kendimizi marka ve müşteri arasında çok iyi bir ilişki sağlayacak aracılar olarak görüyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde tüketicilerin tam olarak ne istediklerini biliyoruz. Bu temel bilgi sayesinde sizin için en uygun olan içerik, iletişim ve sosyal medya stratejilerini oluşturuyoruz. Bu sayede sizin markanıza daha da fazla hakim olmanızı ve müşterilerinizden daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

 

Operasyonlar

Tüm uygulama ve işlem süreçlerini üstleniyoruz.

 

 

Arama Motoru Optimizasyonu/ SEO- Sürekli Online Pazarlama

Tecrübelerimize dayanarak diyebiliriz ki, arama motoru optimizasyonu sürekliliği olacak online pazarlama kampanyaları için çok önemlidir. SEO stratejik olarak iyi planlanmış bir web sayfasıyla bağlantıda kalarak, sizin sayfanızın trafiğini kalifiye ve nitelikli bir şekilde yükseltecektir. İnternet sunumunuzun bireysel olarak optimize edilmesinde özel olarak seçilmiş online pazarlama unsurları kullanılmaktadır. Geniş hizmetlerimiz ve kadrolarımız sayesinde her türlü hizmeti karşılayabilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Arama motoru optimizasyonunun amacı; Google gibi arama motoru sonuçlarında sayfanızın ilk sıralarda yer alıyor olmasını sağlamak. Web sayfanızın etkinliğini SEO sayesinde yükseltin.

Uzun süreli kalıcı başarı - arama motoru optimizasyonu

Arama motorlarının arama listeleri sonuçlarında uzun süreli var olmanız sizin ziyaretçi sayınızı da arttıracaktır. Bunun sonucunda arama sonuçlarına yönelik yapılan analizler sayesinde web sayfanız öyle bir yere yerleştirilecek ki, artık kullanıcılar size en kısa ve en doğru yoldan ulaşacaklar.

SEO sürekliliği olması gereken bir süreçtir. Arama motorlarının kriterlerinin kısa süreli aralıklarla değiştiği göz önüne alınırsa, SEO’nun düzenli olarak bakımının ve kontrollerinin yapılması gerekliliği anlaşılır. Arama motoru optimizasyonunuzun zamanında güncellenmesi de ayrı bir önem kazanmaktadır. Bu durum sizin bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu – Web sitenizin proaktif optimizasyonu

Tecrübeli ekibimiz sizlere pazarın sert savaşlarıyla başa çıkmanın yollarını da gösterecek ve size yardımcı olacaktır. Oluşturacağınız online pazarlama kampanyalarınıza yönelik de tam online hizmet ajansınız olarak, sizlere özel bir arama motoru optimizasyonu oluşturacağız. Biz başarıya giden yolda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarız. Daha ayrıntılı bilgilendirme adına her zaman hizmetinizdeyiz.

beylikdüzü seo hizmetleri, seo hizmetleri esenyurt, seo hizmetleri beylikdüzü

arama motorlarıyla %100 uyum
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
kolay iÇerik gÜncelleme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
responsive web tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.