Ýletiþim
   0542 218 2342
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media /
Web Tasarım - SEO Süreç

Keyif ile SEO

Arama Motoru Optimizasyonu, SEO veya İnternet Pazarlama web sitesi metnine uygulanan popüler anahtar kelimeler kullanmaktır. Siteniz takı satıyor, takı, takı ürünleri, takı aksesuarları, altın bilezik, elmas kolye ve site ile ilgili başka bir şey, anahtar kelimeleri kullanmak bu yüzden - Anahtar kelimeler doğrudan sitenize ilgili kelimelerdir. Şimdi siteniz hakkında, ama bazen bu yeterli değil ne ile ilgilidir içeriğinizdeki kelimeleri kullanmak iyi bir bir fikirdir. Aslında tüketiciler tarafından kullanılmakta olan üst anahtar kelime araştırma ve daha sonra arama motorlarında daha fazla görünürlük kazanmak için bunları kullanmak gerekecektir. bir Internet Pazarlama ajansı olarak, bu sizin işiniz için sağlanılabilir bir hizmettir.

Trafik

Web Tasarım ve Web Yazılım Firması olarak 24/7 Beylikdüzü Web Tasarım, size web sitenizin trafiğini artırmak için yardımcı olurbununla ilgili profesyone SEO hizmeti sunuyoruz. Çok fazla ziyaretçi almıyorsanız, web siteniz özellikle istediğiniz gibi veya nasıl olursa olsun web sitesinin ne tür maksimum trafik aldığını size, içerik SEO geliştirmesi gerekecektir.

 

Avcılar Web Tasarım, Web Tasarım ve Web Yazılım şirketi sitenizin içeriğini geliştirmek ve Google'da daha iyi dereceleri almak için bir SEO planını organize etmenize yardımcı olur, bu anlamda geliştirme olmaz ise web sitenizde arama motorları tarafından hoş karşılanmaz.

 İçerik, Metin içine çok fazla anahtar kelime koyarak - anahtar kelime doldurma siyah şapka SEO için, kullanmamanız önemlidir. 24/7 Beylikdüzü  Web Tasarım,  sizlere sadece sitenize uygulanan beyaz şapka SEO teknikleri ile ilgili yardımcı olacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu nedir (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu arama motorlarından web sitenize trafik hacmini ve kalitesini artırma işlemidir. Arama motorları page rank için arama yöntemleri kullanarak, arama motoru optimizasyon hizmetleri web siteniz ile alakalı anahtar kelimeler için arama motorunun listelerinde ilk ya da ikinci sayfada görünmesini sağlayabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu, Neden?

Çeşitli çalışmalara göre, çoğu insan çok geniş bir farkla, organik arama sonuçlarından ziyade sponsor sonuçları tıklamayı tercih eder. Jupiter Media son zamanlarda çevrimiçi bir ürün veya hizmet satın almadan önce internet kullanıcılarının yüzde 80'i arama motorlarından başlamak  olduğunu bildirdi. Özel anahtar kelimeler için üst listerlede görünmüyor online iş başarı ve başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebilir.


Yepyeni bir web sitesi oluşturduktan heen sonra internet dünyasında tamamen bilinmemektedir. Eğer Google, Yahoo, Bing vb. gibi büyük arama motorlarında web sitenizi tanıtmak için gereken web varlığı sayesinde iş yapma konusunda ciddi iseniz arama alışkanlıkları aşağıdaki sonucu gösteriyor, internet kullanıcıları arasında yapılan bir çalışma bulunmamaktadır.

* İnternet kullanıcılarının yüzde 70'i sadece ilk 5 Arama Motoru Sonuç sayfasını kontrol eder.
* İnternet kullanıcılarının yüzde 20, ikinci sayfa Arama Sonucu sayfasını kontrol eder.
* İnternet kullanıcılarının yüzde 8, üçüncü sayfa Arama Sonucu sayfasını kontrol eder.

Yani yukarıdaki sonuçlardan Google ve diğer büyük arama motorlarında ilk sayfa Arama Sonucu sayfasında görünmesinin önemini anlayabiliriz. Eğer gerçekten ilk sayfa Arama Sonuçları sayfasında yer almak için web site gerekiyorsa, Beylikdüzü web tasarım olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz..

SEO :

 • Rekabet analizi
 • Anahtar kelime ve pazar araştırması
 • Reklam Yazarları Tarafından Tazılmış Reklam Metinleri
 • Title etiketi ve meta anahtar kelime optimizasyonu
 • HTML kod optimizasyonu
 • Veritabanı Örümcek dostu site mimarisi ile yeniden yazılması
 • Basın yayınları
 • XML site haritası oluşturma ve uygulama
 • Robots.txt oluşturma ve uygulama
 • Geliştirilmiş Rehberi Öneriler
 • Yerel Rehber Öneriler
 • Anahtar kelime Sıralaması Raporu

SEO iki farklı aşama vardır. On-Page optimizasyonu ve Off-Page optimizasyonu.

On-Page SEO

On-Page SEO tamamen web mimarisi ve anahtar kelime tahsisine dayanmaktadır. Bu aşamada biz web sitenizi analiz eder ve Arama Motoru görünürlük ve web sitenizin geçerli konumunu buluruz. Arama Motorlarının web sitesi görünürlüğünü artırmak için size rehberlik edebiliriz. Bir sonraki adım işinizi ve rakibinizin web sitelerini analiz ederek web siteniz için doğru anahtar kelimeleri bulunur


OFF- PAGE SEO
Biz kanıtlanmış yöntemlere katılarak web sitenizin doğal linkler almaya konsantre olur. Bu aşamada (Biz web sitenize link almak için etik olmayan yöntemler asla kullanmayız). Bu yöntem uzun vadeli /  yavaş bir süreçtir ve hedeflenen anahtar kelimeler web sitenizin arama sonucunu, konumunu iyileştirmek için oldukça güçlüdür.

24/7 Beylikdüzü Web Tasarım Hizmeti

 Beylikdüzü Web Tasarım, Web Sitesi Geliştirme ve Web Yazılımı Geliştirme. Ysm Media, Google, Yahoo ve Microsoft Bing web sitelerini geliştirmek için etik ve kanıtlanmış yöntemleri kullanır. Beylikdüzü Web Tasarım olarak SEO uzmanlarımız tarafında,n saf beyaz şapka teknikleri ile doğal bir şekilde büyük arama motorlarında web sitenizin sıralamasını iyileştirmek için ve sonucun uzun ömürlü olacağından emin olabilirsiniz.
 

arama motorlarıyla %100 uyum
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
kolay iÇerik gÜncelleme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
responsive web tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.