Ýletiþim
   0542 218 2342
Mail
   info@ysmmedia.com

Ysm Media /
Web tasarım kursu beylikdüzü

Web Tasarım Kursu : Web siteleri, hergün, ihtiyaç duyduğumuz ürün ve servisleri sunmaktadır.  Gündelik hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelmiştir.  Web tasarım kavramı günümüzde oldukça yaygın bir biçimde bilinen ve kullanılan bir kavramdır. Birçok yazılım ve site sayesinde web sayfalarına sahip olmak oldukça kolay bir hal almıştır. Bu yaygınlık aynı zamanda rekabeti de yanında getirmektedir. Rekabet ortamında avantaj sağlayabilmenin ilk koşulu fark yaratmaktır. Web tasarımlarınızda fark yaratmak için tasarımı bilinçli bir şekilde yapmak gerekir. 


Web Tasarım Kursu kapsamında sadece yazılım kullanılarak tasarımlar oluşturulmayacaktır. Web tasarımı kavramı yakından incelenerek, mantıksal kavrama kapsanacak ve neden – sonuç ilgileriyle kalıcı bir eğitim sağlanacaktır. Hedef kitle belirlenmesinden, eskiz çalışmalarına kadar çeşitli aşamalar üzerinde durularak; yer yer bir ekip çalışması havası yaratılarak, gelecek planlamasında bireysel / takım çalışmalarına ayak uydurmaya yönelik bir esneklik kazandırılmaya çalışılacaktır.

 

Web Tasarım Kursu Hızla gelişen teknoloji sayesinde, yeni bir dönemdeyiz.

Artık neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internet üzerinden karşılayabiliyoruz. İnternet üzerinden kıyafet, yemek, sağlık ürünü aklınıza ne gelirse her şey birkaç tıkla kapımızda. İnternet üzerinden arkadaşlarımızla görüşebiliyor ve hatta sosyalleşebiliyoruz. Artık kurumsal pek çok firma bile sosyalleşti diyebilir miyiz?

Bir firmanın ne kadar güvenilir ve kurumsal olduğuna o firmanın internet sitesini inceleyerek rahatlıkla karar verilebilir. Durum bu iken artık kurumsal firmaların, biz eğitim kurumlarından beklediği yeni bir şey var. Çok iyi yetişmiş web masterlar.

Web tasarım eğitim programı sayesinde web site tasarımıyla ilgili bilmeniz gereken dreamweaver css html web site tasarımı kurs eğitimleri her şeyi öğrenebileceksiniz. Web tasarım kursu fiyatları hakkında bilgi istek alınız, teşekkürler.

 

 

 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ HTML DERS PLANI
  Temel HTML bilgisi, Yapısı, en sık kullanılan HTML etiketleri. Başlıklar, Kayan Yazılar, Metin Formatlama, Link verme, Sayfanın Türkçelenmesi ve Meta Tagleri, Resim Eklemek, Tablo ve Tablo Yapıları, Müzik Ekleme, Form ve Form Elemanları, Çerçeveler ve Çerçeveli sayfa yapılarının anlatılması
   
 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ HTML UYGULAMALARI
   
 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ ADOBE PHOTOSHOP DERS PLANI
  Photoshop araçlarının tanıtılması, kullanımı ve örnek çalışmalar, Web sitesinin ana yapısının oluşturulması, dilimlenmesi ve Link verilmesi, buttonlar, arka plan desenlerinin oluşturulması, ve kullanılacak fotoğrafların web ortamına hazırlanması. Photoshop' ta yapılan çalışmaların web için kayıt edilmesi, Bannerlar, Buttonlar, Hareketli Gif'ler oluşturma
   
 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ ADOBE PHOTOSHOP UYGULAMALARI
   
 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ ADOBE DREAMWEAVER DERS PLANI
  Daha gelişmiş ve profesyonel tasarımlar yapmak için yardımcı programların dreamweaver ile etkileşimi hakkında uygulamalı eğitimler. Site tanımlamak, Sayfa ayarlarının yapılması, Linkler, sayfa görünümüne yönelik esnek ve kullanışlı stil şablonlarının oluşturulması ve kullanımı. Tablolar, Resimler ve Layerlar' ın anlatılması, Davranışlar ve Olaylar, Flash Eklemek,örnek uygulamalar yapılması, Çerçeve, Şablon ve Kütüphane kullanımı, Hızlı ulaşım menüsü, Üzerine gelince değişen button oluşturmak, Formlar, Linklere veya sayfaya bağlı mesaj veya pencere açılması, Durum çubuğunda çıkan mesajlar oluşturma, Değişen resimler oluşturma, Dreamweaver içerisinden FTP yapma
   
 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ ADOBE DREAMWEAVER UYGULAMALARI
   
 • WEB TASARIM KURSU BEYLİKDÜZÜ ADOBE FLASH DERS PLANI
  Flash programının mantığı yapısı, basit animasyonlar için hareketli semboller oluşturma, timeline bilgisi ile basitten gelişmişe giden script bilgisi. Animasyon, Shape, Guide, Mask, Movie Clip, Button ve Action Script Uygulamaları

  Ayrıca DHTML Menü,Domain Register,Hosting, Ftp ile hazırlanan sayfaların İnternet'e atılması gibi işlemler uygulamalı olarak yapılmaktadır 
   
arama motorlarıyla %100 uyum
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
kolay iÇerik gÜncelleme
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.
responsive web tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO); web sitenizin anahtar kelimeler ile arandığında Arama Motorlarında ilk sayfada, Üst sırada Çıkmasını sağlayan web sitesi iÇi ve web sitesi dışında yapılan uygulamalardır.